حســاب‌شــده و متناسب با مصرف پـرداخــت کنیــد.

Pay as You Go

ماهانه‌ 50 هزار تومان شارژ رایگان

پلتفرم نشان، هر ماه مبلغ 50,000 تومان اعتبار رایگان (از ابتدای بهمن‌ماه 99 شارژ رایگان به 100 هزار تومان افزایش می‌یابد) پنل تمامی کاربران را شارژ می‌کند، که می‌توانید این مبلغ را برای نمایش نقشه در وب (Map Load) و یا استفاده از API‌ های متنوع نقشه نشان استفاده کنید و تنها در صورتی نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت که حجم درخواست‌های ارسالی شما در یک ماه بیش از شارژ رایگان اهدایی به حساب کاربری شما در آن ماه باشد. هم اکنون تعرفه‌ی سرویس‌های پلتفرم نشان در هنگام استفاده از اعتبار رایگان، متفاوت بوده و در سرویس‌های مختلف، بین 12 الی 65 هزار درخواست (Request) را شامل خواهد شد. به محض اتمام اعتبار رایگان، هزینه درخواست‌ها از شارژ حساب شما و به اندازه مصرف‌تان از سرویس‌ها کسر خواهد شد. تعرفه سرویس‌ها در هنگام استفاده از شارژ غیررایگان، که توسط خودتان به پنل کاربری واریز می‌گردد، بر اساس جداول زیر خواهد بود.
برای شروع و دریافت شارژ رایگان ماهانه کافیست در پنل توسعه‌دهندگان نشان ثبت‌نام کنید.

توجه: ثبت‌نام و استفاده از سرویس‌های پلتفرم نشان، به منزله پذیرش شرایط و قوانین استفاده است. (کلیک کنید)

در خواست ها (Request)

ملاک محاسبه هزینه استفاده شما، تعداد “درخواست” یا “Request” هایی است که به سمت سرورهای پلتفرم نشان ارسال می‌کنید. تعداد درخواست ها در شرایط متنوع متفاوت است؛ بعنوان مثال ممکن است برای تعیین مبدا و مقصد در سرویس مسیریابی، 10 درخواست به سمت زیرساخت نشان ارسال گردد، اما در نقطه جغرافیایی متفاوت و در شرایطی دیگر ممکن است همین کار، 15 درخواست ارسال کند.

پرداخت به ازای مصرف (Pay as You Go)​

نحوه محاسبه هزینه‌ها در پلتفرم نشان بصورت “پرداخت-به-ازای-مصرف” یا Pay As You Go است. یعنی شما دقیقا به همان اندازه‌ای که از سرویس‌های پلتفرم نشان استفاده می‌کنید، هزینه پرداخت می‌کنید.
نحوه پرداخت هزینه نیز به این صورت است که باید حساب کاربری خود را شارژ نمایید، و به محض استفاده از سرویس‌ها، به میزان استفاده از شارژ حساب شما کسر خواهد شد.

نمایش نقشه

مبنای محاسبه تعداد نمایش نقشه در پلتفرم نشان تعداد Map Load می‌باشد. در واقع هر بار که آبجکت نقشه در وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل ایجاد می‌شود یک Map Load اتفاق افتاده است. به این معنی که بعد از ایجاد نقشه، پیمایش و تغییر سطح بزرگنمایی (zoom level) نقشه، شمارش نخواهند شود.

سرویس تعداد درخواست در ماه
۰ - ۱۰۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۱ - ۵۰۰،۰۰۰ ۵۰۰،۰۰۰+
نمایش نقشه در SDK موبایل با امکان:
- نمایش لایه ترافیک آنلاین
- نمایش لایه POI
رایـــگان رایـــگان چنانچه ماهانه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ درخواست دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و استفاده از پلن سازمانی با ما تماس بگیرید.
قیمت هر ۱،۰۰۰ نمایش نقشه نمایش نقشه در Web ۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ نمایش نقشه نمایش نقشه در Web با امکان:
- نمایش لایه ترافیک آنلاین
- نمایش لایه POI
۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست نمایش نقشه ثابت (Static Map) ۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان

سرویس‌های مسیریابی / Routing

نکته قابل توجه در مورد سرویس‌های ماتریس فاصله و مسیریابی، امکان در نظر گرفتن ترافیک و تخمین زمان رسیدن در پاسخ است. همچنین در سرویس مسیریابی امکان کنترل ورود به طرح (زوج و فرد و ترافیک) برای توسعه‌دهندگان وجود دارد. به علاوه می‌توانید رویدادهای مسیر مانند پلیس، تصادف و … را نیز برای مسیر پیشنهادی دریافت کنید.

سرویس تعداد درخواست در ماه
۰ - ۱۰۰،۰۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۱ - ۵۰۰،۰۰۰ ۵۰۰،۰۰۰+
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست مسیریابی بدون ترافیک (Direction API) با امکان:
- کنترل ورود به طرح
۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان چنانچه ماهانه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ درخواست دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و استفاده از پلن سازمانی با ما تماس بگیرید.
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست مسیریابی با در نظر گرفتن ترافیک + تخمین زمان رسیدن (Direction + ETA API) با امکان:
- کنترل ورود به طرح
۷،۵۰۰ تومان ۶،۷۵۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست مسیریابی با در نظر گرفتن ترافیک + تخمین زمان رسیدن (Direction + ETA API) با امکان:
- کنترل ورود به طرح
- اعلام رویداد‌های مسیر (پلیس، تصادف و غیره)
۱۰،۰۰۰ تومان ۹،۰۰۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست مسیریابی موتور سیکلت با ترافیک (Biker Routing) ۷،۵۰۰ تومان ۶،۷۵۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درایه ماتریس ماتریس فاصله (Distance Matrix API) ۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درایه ماتریس ماتریس فاصله با در نظر گرفتن ترافیک + تخمین زمان رسیدن (Distance Matrix + ETA API) ۷،۵۰۰ تومان ۶،۷۵۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست نگاشت نقطه بر نقشه (Map Matching API) ۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان

سرویس‌های لجستیک / Logistics

سرویس های لجستیک پلتفرم نشان به کسب و کارهایی کمک می کند که: نیاز به ارسال مرسوله در حجم بالا دارند، دارای انبار یا مرکز توزیع در نقاط مختلف شهر/کشور هستند، در هر بار ارسال تعداد زیادی بسته/پکیج را به مقاصد مختلف تحویل میدهند، و بهر شکلی در صنعت دلیوری و لجستیک فعال هستند.
فاکتور مهم در این سرویس، ارائه بهینه ترین ترتیب پیمایش مقاصد بر اساس تمامی داده هایی است که نشان در محاسبات لحاظ میکند، مواردی همچون ترافیک زنده، شبکه معابر شهری بروز، در نظر گرفتن ظرفیت خودرو/موتور، در نظر گرفتن بازه زمانی تحویل مرسوله و … است.

سرویس تعداد درخواست در ماه
۰ - ۱۰۰،۰۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۱ - ۵۰۰،۰۰۰ ۵۰۰،۰۰۰+
قیمت هر ۱ مقصد لجستیک (Logistics API) - تماس بگیرید - تماس بگیرید چنانچه ماهانه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ درخواست دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و استفاده از پلن سازمانی با ما تماس بگیرید.
قیمت هر ۱،۰۰۰ مقصد مسیریابی فروشنده دوره گرد با ترافیک (TSP: Traveling Salesman Problem API) ۱۰،۰۰۰ تومان ۹،۰۰۰ تومان

سرویس‌های جستجو و ژئوکدینگ/جئوکدینگ / Search & Geocoding

سرویس تعداد درخواست در ماه
۰ - ۱۰۰،۰۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۱ - ۵۰۰،۰۰۰ ۵۰۰،۰۰۰+
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست جستــجو (Search API) ۵،۰۰۰ تومان ۴،۵۰۰ تومان چنانچه ماهانه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ درخواست دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و استفاده از پلن سازمانی با ما تماس بگیرید.
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست تبدیل آدرس به موقعیت (Geocoding API) ۷،۵۰۰ تومان ۶،۷۵۰ تومان
قیمت هر ۱،۰۰۰ درخواست تبدیل موقعیت به آدرس (Reverse Geocoding API) ۷،۵۰۰ تومان ۶،۷۵۰ تومان