چرا پلتفرم نقشه نشان؟

پلتفرم نقشه نشان (Neshan Maps Platform) یک سرویس مپ و نقشه ایرانی است که علاوه بر خدمات منحصر بفرد در حوزه API نقشه فارسی و سرویس‌های مکان‌محور برای تمام شهرها، روستاها و راه‌های ایران، اقدام به ارائه Map SDK برای پلتفرم‌های وب و موبایل (اندروید و iOS) نموده است. سرویس‌های مپ نشان با بهره‌گیری از دیتای ترافیک و جامعه کاربران مسیریاب نشان، در حال حاضر تنها پلتفرم ایرانی ارائه‌کننده سرویس‌های نقشه با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین برای توسعه‌دهندگان و کسب و کارهای ایرانی می‌باشد.
این پلتفرم‌ همچنین با برخورداری از به‌روزترین و کامل‌ترین شبکه معابر و خیابان‌های ایران، این امکان را برای وب‌سایت یا اپلیکیشن شما فراهم می‌سازد تا از دقیق‌ترین نقشه ایران (Iran Base Map) بهره‌مند گردند. داده‌های نقشه به‌صورت متوسط هر سه روز یک بار به روزرسانی شده و این تغییرات به‌صورت اتومات در تمام سرویس‌ها و تایل سرورهای نشان اعمال می‌گردند.
تفاوت عمده این زیرساخت نسبت به سایر سرویس‌های مشابه مانند نقشه گوگل (Google Maps Platform) علاوه بر مزیت‌های بومی پررنگ آن، هزینه استفاده به مراتب پایین‌تر می‌باشد. با ثبت‌نام در پنل توسعه‌دهندگان نشان، برای همیشه ماهیانه حداقل مبلغ ۵۰،۰۰۰ تومان اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد و تنها در صورتی نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت که حجم درخواست‌های ارسالی شما در یک ماه بیش از شارژ رایگان اهدایی به حساب کاربری شما در آن ماه باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به بخش تعرفه‌ها مراجعه کنید.

برای شـروع آماده‌اید؟

زیرساخت توسعه نقشه نشان (Neshan Maps Platform) به عنوان یک سرویس نقشه فارسی در حال حاضر تنها ارائه‌دهنده سرویس‌های مبتنی بر نقشه بر اساس ترافیک آنلاین خیابان‌ها در ایران می‌باشد. تایل‌ها و API نقشه نشان با بهره‌مندی از دیتای ترافیک و مشارکت بالای کاربران اپلیکیشن مسیریاب نشان از دقیق‌ترین و به‌روزترین داده‌های نقشه ایران بهره برده و داده‌های مورد استفاده در این زیرساخت به طور متوسط هر سه روز یک بار به‌روزرسانی می‌گردند.

پلتفرم نقشه نشان علاوه بر خدمات منحصر بفرد در حوزه API نقشه و سرویس‌های مکان‌محور، اقدام به ارائه SDK توسعه نقشه برای پلتفرم‌های وب و موبایل (اندروید و iOS) نموده است. استفاده از این سرویس‌ها بسیار آسان است، ما به شما کمک می‌کنیم خیلی سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنید یک اپلکیشن مبتنی بر مپ ایرانی را پیاده‌سازی کنید.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس‌ها، خدمات نشان و همچنین اطلاع از تغییرات و ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید پیشنهاد می‌کنیم بلاگ نشان را دنبال و مطالعه کنید.