پلتفرم نقشه نشان چیست؟

پلتفرم نقشه نشان (Neshan Maps Platform) یک سرویس مپ و نقشه ایرانی است که علاوه بر خدمات منحصر بفرد در حوزه API نقشه فارسی و سرویس‌های مکان‌محور برای تمام شهرها، روستاها و راه‌های ایران، اقدام به ارائه Map SDK برای پلتفرم‌های وب و موبایل (اندروید و iOS) نموده است. سرویس‌های نقشه، مسیریابی و لجستیک نشان با بهره‌گیری از دیتای ترافیک و جامعه کاربران مسیریاب نشان، در حال حاضر تنها پلتفرم ایرانی ارائه‌کننده سرویس‌های نقشه با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین برای توسعه‌دهندگان و کسب و کارهای ایرانی می‌باشد.
این پلتفرم‌ همچنین با برخورداری از به‌روزترین و کامل‌ترین شبکه معابر و خیابان‌های ایران، این امکان را برای وب‌سایت یا اپلیکیشن شما فراهم می‌سازد تا از دقیق‌ترین نقشه ایران (Iran Base Map) بهره‌مند گردند. داده‌های نقشه به‌صورت متوسط هر سه روز یک بار به روزرسانی شده و این تغییرات به‌صورت اتومات در تمام سرویس‌ها و تایل سرورهای نشان اعمال می‌گردند.
تفاوت عمده این زیرساخت نسبت به سایر سرویس‌های مشابه مانند نقشه گوگل (Google Maps Platform) علاوه بر مزیت‌های بومی پررنگ آن، هزینه استفاده به مراتب پایین‌تر می‌باشد. با ثبت‌نام در پنل توسعه‌دهندگان نشان، برای همیشه ماهیانه حداقل مبلغ 100،000 تومان اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد و تنها در صورتی نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت که حجم درخواست‌های ارسالی شما در یک ماه بیش از شارژ رایگان اهدایی به حساب کاربری شما در آن ماه باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به بخش تعرفه‌ها مراجعه کنید.

برای شـروع آماده‌اید؟

زیرساخت توسعه نقشه نشان (Neshan Maps Platform) به عنوان یک سرویس نقشه فارسی در حال حاضر تنها ارائه‌دهنده سرویس‌های مبتنی بر نقشه بر اساس ترافیک آنلاین خیابان‌ها در ایران می‌باشد. تایل‌ها و API نقشه نشان با بهره‌مندی از دیتای ترافیک و مشارکت بالای کاربران اپلیکیشن مسیریاب نشان از دقیق‌ترین و به‌روزترین داده‌های نقشه ایران بهره میبرد.

کلیه سرویس های API و کیت های توسعه (SDK) بصورت کاملا آنلاین ارائه شده و شما هیچ نیازی به ما برای شروع به کار و استفاده از سرویس های نقشه ندارید.

بدین منظور کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کرده، پس از ثبت نام در پنل کاربری پلتفرم نشان، به صفحه ی “کلید دسترسی” رفته و برای سرویس(های) مورد نظرتان کلید دسترسی جدید تولید نموده و در نرم افزار تحت وب / موبایل خود استفاده کنید.