شرایط، مقررات و قوانین استفاده از سرویس‌های نشان

(سوالات متداول)

توجه: ثبت نام و استفاده از سرویس‌های نقشه و مسیریابی پلتفرم نشان، به منزله پذیرش محتویات این صفحه است.

«نشان» بر پایه داده‌های OpenStreetMap هست که بر اساس داده و جامعه کاربری اپلیکیشن نقشه و مسیریاب «نشان» تکمیل شده و در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است.


در پنل کاربری پلتفرم نشان، بخش مشخصی برای این کار وجود دارد و می‌توانید آمار و ارقام مورد نیاز خود را در این بخش مشاهده نمایید.

 


بله. تمامی سرویس‌های نشان در همه شهرهای ایران قابل استفاده می‌باشند.

بله. زیرساخت فنی «نشان» کاملا قابلیت ارائه خدمات به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ را دارد و بدون محدودیت، این سرویس‌ها ارائه می‌گردند. برای استفاده از این سرویس‌ها با ما تماس بگیرید.

خیر، پلتفرم نشان ماهیانه 50 هزار تومان شارژ رایگان به عنوان اعتبار و بصورت خودکار به پنل همه کاربران اضافه میکند. لذا تا زمانیکه مصرف ماهیانه شما کمتر از این رقم باشد، نیازی به پرداخت هزینه نیست.


خیر. اعتبار رایگان 50.000 هزار تومانی در ابتدای هر ماه در پنل توسعه‌دهنده شارژ شده و مهلت استفاده از آن تا پایان همان ماه خواهد بود.

اعتبارهایی که توسط توسعه‌دهنده در پنل شارژ می‌شوند تاریخ انقضا نداشته و تا اتمام اعتبار در پنل باقی خواهد ماند.

بله، چنانچه مبلغی را در حساب خود شارژ کردید و بهر دلیلی قصد استرداد وجه داشته باشید، میتوانید تا حداکثر 14 روز (دو هفته) از تاریخ واریز وجه، درخواست خود را از طریق ارسال تیکت ثبت نمایید. پس از 14 روز امکان استرداد وجه نیست.

خیر. بصورت پیش‌فرض با استفاده از سرویس‌ها، اعتبار رایگان شما مصرف خواهد شد و بعد از اتمام آن، از اعتبار شخصی شارژ شده توسط شما در پنل مصرف خواهد شد. برای مثال اگر شما 1 میلیون تومان پنل خود را شارژ کنید ولی مصرف ماهانه شما کمتر از 50 هزار تومان در ماه باشد، هیچ‌وقت از اعتبار شخصی شما کسر نخواهد شد.

خیر. پلتفرم نشان ارائه‌کننده سرویس‌های نقشه و مسیریابی بصورت خام می‌باشد، و راه‌اندازی/استفاده از این سرویس‌ها در برنامه‌های تحت وب و موبایل متعلق به مشتریان، بر عهده مشتری/کاربر است. لذا هیچ‌گونه کدنویسی، کمک به راه‌اندازی سرویس‌ها، ارائه کد برای محیط‌های نرم‌افزاری مختلف، و یا انجام پروژه‌های وب و موبایل، بخشی از سرویس پلتفرم نشان محسوب نمی‌شوند.

خیر. پشتیبانی فنی و دسترسی به همکاران فنی در تیم پلتفرم نشان تنها از طریق ارسال درخواست (تیکت) در مرکز پشتیبانی (تیکتینگ) پلتفرم نشان مقدور است. البته برای هرگونه سوال غیر فنی، موارد تجاری و سوالات پیش از خرید، امکان مکالمه تلفنی با تیم پلتفرم نشان موجود است.
در همین راستا هرگونه دسترسی به همکاران فنی تیم پلتفرم نشان، از روشی غیر از سیستم پشتیبانی (تیکتینگ)، خلاف قوانین محسوب شده و منجر به قطع ارائه پشتیبانی به کاربر خاطی می‌گردد.

خیر، هیچ کاربری امکان داشتن بیش از 1 حساب ندارد. در این صورت سیستم پلتفرم نشان، بصورت خودکار حساب دوم را تشخیص داده و صرفنظر از میزان شارژ حساب، و یا هر تعداد کلید دسترسی که در آن ایجاد گردیده است، حساب مسدود گردیده و امکان بازیابی آن وجود ندارد.

تیکت های ارسال شده در مرکز پشتیبانی پلتفرم نشان، حداکثر تا 48 ساعت کاری پاسخ داده می‌شوند.

خیر. چنانچه کاربر پلتفرم نشان، لوگوی نشان را بهر طریقی و در هر سرویسی حذف نماید، حساب کاربری وی و سرویس‌های مرتبط با آن حساب، بدون اطلاع قبلی مسدود می‌گردد.

شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن نقشه کلانشهرهای کشور و همچنین ارائه اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان؛ زیرساخت نقشه (Map SDK و Map API) خود را بر پایه داده بدست آمده از جامعه کاربری مسیریاب نشان، در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده است.

پلتفرم نشان هر زمان که شارژ حساب شما رو به اتمام باشد، در چند نوبت و از طریق ارسال پیامک در این خصوص اطلاعرسانی می کند. با این وجود، چنانچه حساب شما صفر شود، به منظور جلوگیری از قطع شدن آنی سرویسها، بمدت 24 ساعت حساب شما بدهکار خواهد شد و به محض شارژ مجدد، بدهکاری نیز تسویه میگردد. اما اگر در 24 ساعت پس از صفر شدن حساب کاربر، باز هم شارژ صورت نگیرد، سرویسهای حساب کاربری مذکور تا شارژ مجدد، قطع خواهند شد.