افزونه WordPress

معرفی افزونه ورد پرس نشان

چطور شروع کنم؟

برای استفاده از کیت توسعه‌ی نقشه وب ابتدا بایستی از طریق ثبت نام رایگان در پنل توسعه‌دهندگان نشان، اقدام به دریافت کلید دسترسی برای (API Key) برای وب‌سایت یا اپلیکیشن تحت وب خود نمایید.

 
در حال حاضر افزونه وردپرس نشان منسوخ شده و نسخه جدید هنوز منتشر نشده است، تا انتشار نسخه جدید این افزونه شما می‌توانید از کیت توسعه وب بر پایه کتابخانه جاوا اسکریپتی Mapbox استفاده بفرمایید.

حال برای سهولت استفاده کاربران snippet code هایی برای استفاده و نمایش در وردپرس در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این کد ها کافیست آن ها را از طریق این لینک و یا دکمه زیر دانلود نمائید و پس از خروج از حالت فشرده و unzip کردن، به طریقی که در ویدیو توضیح داده شده است در افزونه code snippets آپلود نمائید و تنظیمات مربوط به نمایش نقشه را مطابق روشی که در ویدیو توضیح داده شده است در اسکریپت مربوطه انجام دهید.

 

آموزش استفاده نقشه نشان در وردپرس:
  1. افزونه code snippets را نصب نمائید. (شما می‌توانید از هر افزونه دیگری که قابلیت افزودن و اسنیپت کردن کد را داشته باشد استفاده کنید)
  2. کد های اسنیپت نشان را در افزونه آپلود کنید.
  3. به اسکریپت نمایش نقشه رفته و کلید دسترسی خود را در قسمت API_KEY قرار دهید.
  4. مختصات مرکز نمایش نقشه را مشخص نمائید. ( سایر تنظیمات را نیز می‌توانید در همین بخش انجام دهید)
  5. با مراجعه به تکه کد Neshan Map Container، کد کوتاه (Short Code) نمایش را کپی کنید و در هر کجای وردپرس که می‌خواهید نقشه را نمایش دهید.

 

در ویدیوی آموزشی فوق تنها امکانات پایه به نقشه افزوده شده است، شما می‌توانید با استفاده از جاوا اسکریپت و کتابخانه mapbox-gl امکانات بیشتری را به نقشه خود اضافه نمائید.

2 دیدگاه دربارهٔ «افزونه WordPress»

  1. بازتاب: سرویس مسیریابی فروشنده دوره گرد – پلتفرم نقشه نشان

  2. بازتاب: وب‌سرویس تبدیل نقطه به آدرس / Reverse Geocoding – پلتفرم نقشه نشان

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فهرست مطالب این صفحه