اپلیکیشن‌های نمونه اندروید v0.9.7

Android SDK Resources

اپلیکیشن‌های نمونه نقشه نشان

در اپلیکیشن‌های نمونه‌ای که با Neshan Android SDK پیاده‌سازی شده‌اند می‌توانید قابلیت‌های مختلف نقشه‌ی نشان را تست و بررسی نمایید. قابلیت‌هایی مانند رسم خط، چند ضلعی، نمایش موقعیت بر روی نقشه، تغییر شیب و جهت نقشه و همچنین تغییر استایل نقشه‌ی زیردست. نمونه‌کدها به زبان‌های Kotlin و Java پیاده‌سازی شده‌اند.

اپلیکیشن Starter

اپلیکیشن استارتر نقشه نشان در واقع یک پروژه آموزشی جهت آشنایی توسعه‌دهندگان با قابلیت‌های مختلف SDK نقشه نشان است. در این پروژه نحوه استفاده از کلاس‌های مختلف موجود در پلتفرم نقشه نشان آموزش داده شده‌است. با استفاده از ویکی کامل و به‌روز و توضیحات موجود در source code پروژه به راحتی می‌توانید از قابلیت‌های مختلف این پلتفرم در اپلیکیشن خود استفاده کنید. ویکی این پروژه در این صفحه قابل دسترس می‌باشد. جهت دریافت سورس کد پروژه نیز می‌توانید به این صفحه در گیت‌هاب مراجعه کنید. همچنین می‌توانید فایل apk اپلیکیشن استارتر را از طریق این لینک دریافت کنید.

سایر نمونه کدها

نمونه کد Java

سورس‌کد اپلیکیشن Java در گیت‌هاب منتشر شده‌است. می‌توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. همچنین می‌توانید فایل apk اپلیکیشن را از طریق این لینک دریافت کنید.

فهرست مطالب این صفحه